KMPlayer

KMPlayer dla Mac

  • Darmowa
  • In Polski
  • Version: 0.1.8.0

Doskonały darmowy wieloformatowy odtwarzacz multimedialny

KMPlayer to lekki odtwarzacz audio i wideo dla komputerów Mac obsługujący wiele różnych formatów plików, w tym AVI, ASF, WMV, AVS, FLV, MKV i wiele innych.

funkcje

KMPlayer ma niewielki rozmiar pulpitu, a jego minimalistyczny interfejs sprawia, że odtwarzanie wideo jest szybkie i bezproblemowe. Interfejs odtwarzacza jest w pełni podatny na skórki i są tam pewne estetyczne elementy, takie jak zmiana koloru odtwarzacza przy każdym nowym utworze oraz możliwość automatycznego importowania okładki albumu.

Dostępne są różne opcje, które pomogą ci wykuć i dostosować KMPlayer , takie jak wizualizacje, wtyczki i opcje odtwarzania. Ale piękno KMPlayera polega na tym, że są one włączane na twoją prośbę, a nie narzucane ci na samym początku.

KMPlayer obsługuje również formaty 3D i opcję dodawania albumu

Jakość

KMPlayer obsługuje zarówno audio, jak i wideo oraz obsługuje wiele różnych formatów, co oznacza, że ​​po zainstalowaniu nigdy nie powinieneś dotykać innego odtwarzacza.

Odtwarzanie wideo jest szczególnie imponujące dzięki szerokiej gamie dostępnych narzędzi do obróbki, które pozwalają na wyostrzanie, zmianę właściwości obrazu, stosowanie filtrów, a nawet robienie przechwyceń wideo z poziomu programu.

Wniosek

Jeśli szukasz konfigurowalnego, lekkiego, ale potężnego odtwarzacza wideo, KMPlayer jest dokładnie tym, czego potrzebujesz.

Nowa funkcja chmury KMP Connect umożliwia udostępnianie muzyki i filmów online znajomym.

Zmiany

  • Nowa funkcja chmury KMP Connect umożliwia udostępnianie muzyki i filmów online znajomym.

Zalety

  • Wysoce konfigurowalny
  • Światło na zasoby
  • Obsługuje wiele formatów audio i wideo

Wady

  • Żaden jak dotąd

Najczęściej pobierane Audio na mac

KMPlayer

Download

KMPlayer 0.1.8.0 dla Mac

Opinie użytkowników o KMPlayer

Czy próbowałeś KMPlayer? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Alternatywa dla KMPlayer

Przeglądaj aplikacje

×